قوانین و مقررات

قوانین عمومی:

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی شیک بشیم و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی شیک بشیم از سوی کاربر است. 

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی شیک بشیم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی شیک بشیم اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی شیک بشیم استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی شیک بشیم ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی شیک بشیم به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد.

توجه داشته باشید که 09132873882 تنها شماره‌ای  است که فروشگاه اینترنتی شیک بشیم از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی شیک بشیم، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی شیک بشیم است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  info@sheekbeshim.ir اطلاع دهید. 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
فروشگاه اینترنتی شیک بشیم، به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی شیک بشیم متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی شیک بشیم، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی شیک بشیم، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی شیک بشیم جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی شیک بشیم محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی شیک بشیم است و هرگونه استفاده بدون ذکر منبع، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی شیک بشیم محفوظ می‏‌دارد.

با توجه به شیوع کوید۱۹، استرداد کالاهای پلمپ شده تا پایان پاندمیک امکان پذیر نمی باشد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی شیک بشیم به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد و از ساعت 9:30 صبح الی 17 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات می باشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بشیم، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند و فروشگاه اینترنتی شیک بشیم همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی شیک بشیم به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی شیک بشیم محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.
فروشگاه اینترنتی شیک بشیم مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی شیک بشیم محفوظ است. کلیه سفارش ها بصورت پست سفارشی و بمدت 3 الی 10 روز کاری پس از سفارش بدست کابر و مشتری می رسند.

هزینه ارسال در فاکتور نهایی به خریداری نمایش داده می شود. تعرفه عادی هزینه پست دریافتی مبلغ 200،000 ريال می باشد.