حرف اول...

فروشگاه شیک بشیم! یه فروشگاه اینترنتی واسه سلیقه های جور وا جوره که سعی می کنه از عهده مشکل پسند ترین خانوم ها بر بیاد. برای همین سعی مون اینه که باکیفیت ترین برند ها و طرح های خاص را عرضه کنیم تا روز به روز بیشتر بتونیم با حمایت شما فروشگاه مون را گسترش بدیم. ضمنا کلیه کالاهای فروشگاه مون را کارشناس های خبره انتخاب می کنند و با تولید کننده هایی که باهاشون کار می کنیم، ضمانت کیفیت می گیریم. چون معتقدیم ما طرف مشتری هستیم (این شعار نیست و حرف ته دلمونه).

دوما...

شاید سوال بشه واستون که چرا فقط روی کالاهایی که مربوط به خانوم ها میشه کار می کنیم. دلیلش اینه فقط میخوایم روی یه حوزه کار کنیم تا توی اون حوزه بهترین باشیم. بهترین بودنمون یعنی عرضه با کیفیت ترین ها و کالاهای اورجینال توی بازاره. اگر هم که می بینید محصولی که دنبالش هستید، توی فروشگاه ما موجود نیست ناراحت نشید! چون احتمالا با کیفیتش گیرمون نیومده که در اختیارتون بذاریم! گفتیم که... ما طرف مشتری هستیم و اعتبار مون با عرضه کالاهای خاص و باکیفیت حفظ میشه.

سرتون را درد نمیارم...

خلاصه این که ما اول راهیم و دوست داریم شما با ما همسفر باشید توی این قصه. ازتون خواهش داریم تو قسمت تماس با ما ازمون انتقاد کنید و پیشنهاداتتون که منت سر ماست راحتما در میون بذارید. مطمئنا همه ما وقت می ذاریم و ازشون استفاده می کنیم.

مواظب خودتون باشید و ما را به دوست و خانواده و اطرافیانتون حتما معرفی کنید.