درباره ما

این وبسایت متعلق به آقای فرهت برجیان بروجنی به کد ملی 4640107013 می باشد و حوزه فعالیت این وبسایت عرضه کالاهای بهداشتی، آرایشی و همچنین زیورآلات می باشد.

حرف اول...

فروشگاه شیک بشیم! یه فروشگاه اینترنتی واسه سلیقه های جور وا جوره که سعی می کنه از عهده مشکل پسند ترین خانوم ها بر بیاد. برای همین سعی مااین هست که باکیفیت ترین برند ها و طرح های خاص را عرضه کنیم تا روز به روز بیشتر بتونیم با حمایت شما فروشگاه مون را گسترش بدیم. ضمنا کلیه کالاهای فروشگاه مون را کارشناس های خبره انتخاب می کنند و با تولید کننده هایی که باهاشون کار می کنیم، ضمانت کیفیت می گیریم. چون معتقدیم ما طرف مشتری هستیم (این شعار نیست و حرف ته دلمونه).

دوما

حرفی که از اول ملکه ذهن بچه های تیم ما بوده، بهترین بودنه. بهترین بودنمون یعنی عرضه با کیفیت ترین ها و کالاهای اورجینال توی بازاره. اگر هم که می بینید محصولی که دنبالش هستید، توی فروشگاه ما موجود نیست احتمالا با کیفیتش گیرمون نیومده که در اختیارتون بذاریم

و در آخر اینکه

ما اول راهیم و دوست داریم شما را در کنار خودمون داشته باشیم. توی قسمت تماس با ما منتظر انتقاد ها و پیشنهادات تون هستیم. مطمئنا همه ما وقت می ذاریم و ازشون استفاده می کنیم. همچنین ما را در اینستاگرام فروشگاه دنبال کنید و ازتخفیفات و محصولات جدید مون باخبر بشید.

مواظب خودتون باشید و ما را به دوست و خانواده و اطرافیانتون معرفی کنید.